• OSRS

Witamy na stronie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Referendarzy Sądowych - organizacji istniejącej od 1999r.
Zapraszamy referendarzy sądowych zatrudnionych w sądach powszechnych i w sądach administracyjnych, a także wszystkich zainteresowanych wspieraniem naszych działań, do zapoznania się z materiałami zamieszczonymi na stronie i zaangażowanie się w działalność Stowarzyszenia.

                                                                                                                                           Zarząd Stowarzyszenia

Polityka Prywatności serwisu www.referendarz.pl

Szanowni Państwo,
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II prowadzi nabór na szkolenia pn. „Efektywna komunikacja między stronami sporów sądowych”, które dofinansowane są w całości ze źródeł europejskich (na podstawie umowy z Ministerstwem Sprawiedliwości nr POWR.02.17.00-00-0031/18-00).
Wsparciem w ramach projektu zostaną objęci przedstawiciele kadr sądów powszechnych (rejonowych, okręgowych i apelacyjnych): sędziowie, asesorzy sądowi, referendarze.
Szkolenia będą odbywać się w Lublinie (ewentualnie szkolenia online w czasie rzeczywistym, gdyby z uwagi na bieżącą sytuację epidemiologiczną szkolenie stacjonarne musiało być odwołane).
Chciałabym serdecznie zaprosić Państwa do aplikowania do projektu. Kursy są dwudniowe (pon-wt lub śr-czw) – połączone z weekendem. Mamy nadzieję, że będzie to okazja do zwiedzenia Lublina lub spotkania ze znajomymi z innych części Polski.
Szczegółowe informacje nt. zasad rekrutacji są dostępne pod adresem: https://www.kul.pl/aktualnosci,18969.html lub numerem telefonu 81 445 42 82 / 508 302 604.
Jeżeli wyrażą Państwo zgodę – poproszę o maila, na którego mogę wysłać program, harmonogram szkoleń, formularze zgłoszeniowe itp.
W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.
Katarzyna Nieścioruk-Maj Kierownik projektu, tel. 508 302 604

© 1999-2021 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Referendarzy Sądowych
REGULAMIN FORUM
Joomla templates by a4joomla