• OSRS

Witamy na stronie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Referendarzy Sądowych - organizacji istniejącej od 1999r.
Zapraszamy referendarzy sądowych zatrudnionych w sądach powszechnych i w sądach administracyjnych, a także wszystkich zainteresowanych wspieraniem naszych działań, do zapoznania się z materiałami zamieszczonymi na stronie i zaangażowanie się w działalność Stowarzyszenia.

                                                                                                                                           Zarząd Stowarzyszenia

Polityka Prywatności serwisu www.referendarz.pl

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, Kolarki, Kolarze, Rowerzystki, Rowerzyści, Fani Dwóch Kółek, Zapaleni Sportowcy oraz Niedzielni Amatorzy Ruchu na świeżym powietrzu,

Miło mi poinformować, że Ślęża Sobótka Bike Academy oraz Okręgowa Rada Adwokacka we Wrocławiu mają zaszczyt zaprosić wszystkich przedstawicieli zawodów prawniczych na I Otwarte Mistrzostwa Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym, które odbędą się w miejscowości Skotniki w ramach cyklu wyścigów szosowych dla amatorów – Via Dolny Śląsk 2019 r. w dniu 23 czerwca 2019 roku.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w Mistrzostwach? Należy:

1. być prawnikiem,

2. wykonywać szeroko pojęty zawód prawniczy,

3. wypełnić formularz zgłoszeń online,

4. uiścić opłatę za start,

5. udokumentować wykonywanie zawodu prawniczego poprzez przesłanie wiadomości e-mail w celu weryfikacji podanych danych na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Trasa jest wymagająca, lecz pozostało jeszcze trochę czasu, aby przygotować odpowiednią formę.

Otwarty charakter imprezy polega na tym, że rozgrywki są otwarte dla kobiet i mężczyzn adwokatów i aplikantów adwokackich, a także innych prawników profesjonalistów: sędziów, asystentów sędziów i referendarzy sądowych, prokuratorów, radców prawnych, radców prokuratorii, notariuszy i komorników sądowych oraz aplikantów w tych zawodach, a także innych prawników wykonujących zawód prawniczy (np. nauczyciele akademiccy oraz pracownicy niebędący nauczycielami akademickimi).

Uczestnicy wyścigu - chcący być sklasyfikowanymi w Mistrzostwach - rywalizować będą na dystansie PRO na trasie wyścigu „6# Korona Kocich Gór – Skotniki, 23 czerwca 2019 – KS Ślęża Sobótka”, rozgrywanego w ramach cyklu wyścigów szosowych dla amatorów Via Dolny Śląsk 2019 r. Gorąco zachęcamy Państwa do zgłaszania swojego uczestnictwa w Mistrzostwach.

Rejestracja zawodników chcących być sklasyfikowanymi w Mistrzostwach powinna nastąpić najpóźniej do dnia 14 czerwca 2019 r. pod adresem http://viadolnyslask.pl/z uwzględnieniem wymagań wskazanych w punktach powyżej (WAŻNE - udokumentowanie wykonywania zawodu prawniczego powinno nastąpić również do 14 czerwca 2019 r.).

Uczestnikiem I Otwartych Mistrzostw Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym może być wyłącznie osoba pełnoletnia, która spełnia poniższe warunki:

1. wypełni formularz zgłoszeń online,

2. ukończyła wyższe studia prawnicze w Polsce lub za granicą,

3. która w chwili rejestracji do Zawodów wykonuje zawód prawniczy - wymagane jest udokumentowanie przynależności do: samorządu prawniczego lub wpisu na listę sędziów lub referendarzy sądowych przy danym Sądzie lub wpisu na listę doradców restrukturyzacyjnych lub podanie aktualnego numeru ważnej legitymacji służbowej lub powołanie się na dokument lub dowód tożsamości uwiarygadniający przynależność do zawodu prawniczego - potwierdzenie wykonywania zawodu prawniczego powinno nastąpić najpóźniej do dnia 14 czerwca 2019 r. poprzez przesłanie wiadomości e-mail w celu weryfikacji podanych danych na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4. uiści opłatę za start, oraz pozostałe warunki przewidziane w Regulaminie.

Otwarte Mistrzostwa Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym, rozgrywane równolegle z wyścigiem „6# Korona Kocich Gór – Skotniki, 23 czerwca 2019 – KS Ślęża Sobótka” i podlegają odrębnej klasyfikacji oraz nagradzaniu wyników: dla pierwszych trzech zawodników w kategorii open (osobno dla mężczyzn oraz osobno dla kobiet).

Otwarte Mistrzostwa Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym odbywają się na dystansie PRO (MAXI):Open – dla kobiet, Open – dla mężczyzn.

Dodatkowe podkategorie (wiekowe) mogą zostać wprowadzone przez organizatora w wypadku wymaganej regulaminem frekwencji dla każdej z nich zgodnie z kategoriami wiekowymi obowiązującym w całym cyklu VIA DOLNY ŚLĄSK 2019 wskazanych w niniejszym Regulaminie. Klasyfikacja dla danej kategorii może odbyć się pod warunkiem przystąpienia do zawodów minimum trzech zawodników z tej kategorii.

Niezależnie od klasyfikacji w ramach Mistrzostw Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym, ich uczestnicy klasyfikowani są także w ramach podstawowych kategorii wyścigu „6# Korona Kocich Gór – Skotniki, 23 czerwca 2019 – KS Ślęża Sobótka” zgodnie z zapisami Regulaminu.

Wszyscy uczestnicy Otwartych Mistrzostw Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym zobowiązani są także do przestrzegania pozostałych zapisów niniejszego regulaminu oraz sportowego zachowania podczas zawodów. Nieznajomość regulaminu i jego nieprzestrzegania nie będą uznawane przez Organizatora jako podstawa do jakichkolwiek roszczeń i protestów.

Szczegółowe informacje na temat wyścigu, trasy i jej profilu, dystansu, regulamin oraz link do systemu zgłoszeń zostaną zamieszczone na stronie internetowej http://viadolnyslask.pl/.

Informacje na temat aktualności dot. wyścigu znajdują się także pod adresem: https://www.facebook.com/ViaDolnySlask/.

W razie dodatkowych pytań służę pomocą

– tel. 695 517 187

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W załączeniu Zaproszenie na Mistrzostwa. 

 

Z kolarskim pozdrowieniem, Allez!

Adwokat Marcin Drobnikowski

 

© 1999-2019 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Referendarzy Sądowych
REGULAMIN FORUM
Joomla templates by a4joomla